Україна, 79024, Львівська область, м.Львів, вул.Промислова, 60. тел.(032) 242-62-95

Новини

21.04.2018

ЦБ Флоріан Львів вчить користуватись порошковими вогнегасниками

Заправка вуглексилотних та порошкових вогнегасників. Центр безпеки Флоріан...

17.08.2017

Флоріан Львів. Заправка вогнегасників

Заправка вогнегасників ЦБ Флоріан Львів. Послуги по заправці та перезаправці...

02.08.2017

Центр безпеки Флоріан Львів. Заправка вуглекислотою

Центр безпеки Флоріан Львів. Заправка вогнегасників вуглекислотою. ЦБ...

Доставка, діагностика та перезарядка вогнегасників

Ліцензія серія АЕ № 291858 видана 5 серпня 2014 Державним департаментом пожежної безпеки МНС України.

Святий Флоріан -

католицький святий, покровитель пожежників.  Із Святим Флоріаном пов'язано кілька чудес,  у тому числі гасіння грандіозної пожежі лише одним кухлем води.
День вшанування пам'яті святого — 4 травня.

Заправка вогнегасників Львів

Вогнезахисна обробка деревини

ПП «Центр безпеки «Флоріан» виконує ще й комплекс технологічних операцій для забезпечення вогнезахисту. Завдяки поверхневому вогнезахисному оброблянню значно підвищуються вогнезахисні властивості конструкцій/ Профілактика горіння, зокрема деревини, поєднує просочування дерев’яних поверхонь антипіренами та нанесення на просочену поверхню полімерної плівки антисептика. Така плівка не дозволяє висолюватися антипірену і таким чином збільшує термін експлуатації вогнезахищеної деревини.

У своїй практиці ми послуговуємося сумішшю ДСА-1, вогнезахисна ефективність якої відповідає найбільш високій першій групі. Це дозволяє кардинально змінити умови експлуатації уже вогнезахищеної деревини і посилити рівень пожежної профілактики об’єктів, на яких використовується такий матеріал.

Вогнезахист є одним з основних заходів, які спрямовані на забезпечення пожежної безпеки будинків і споруд, зменшення пожежної небезпеки матеріалів та виробів. Вогнезахист деревини здійснюється з метою попередження її займання, сповільнення або припинення розвитку пожежі, зниження впливу небезпечних факторів пожежі та сприяння її швидкої локалізації та гасіння.

Загоряння деревини виникає при температурі біля 300°С, а при нагріванні вище 350°С вона запалюється внаслідок газів, котрі виділяються. Вогнезахист деревини передбачає нанесення на виріб антипірену - просочувальну суміш, котра попереджує горіння. При нагріванні деревини антипірен утворює на поверхні плівку.

Необхідно розрізняти поверхневе і глибоке просочення деревини вогнезахисними засобами. Глибоке просочення здійснюють на спеціальному обладнанні під тиском. Поверхневе просочення утворює на поверхні деревини захисний шар, що перешкоджає виникненню та поширенню пожежі. 

Наказом Держстандарту України від 27.11.96 р. № 499 з 1 липня 1997 р. введено обов'язкову сертифікацію вогнезахисних засобів для деревини. Сертифікація цих засобів проводиться на відповідність вимогам ГОСТ 16363-98.

Наша компанія пропонує просочувальну вогнебіозахисну суміш ДСА-1 . Суміші ДСА-1 мають широку галузь застосування для об’єктів будівництва, машинобудування, і т.п. СумішіДСА-1 та ДСА-2 призначені для обробляння дерев’яних виробів та внутрішніх будівельних конструкцій з метою зниження їх горючості (займистості) та надання їм антисептичних властивостей.

Деревина, що оброблена засобами ДСА-1, ДСА-2, класифікується за ГОСТ 30219-95 як важкогорюча, яка не здатна до самостійного горіння.

Бактерицидна полімерна плівка, яка утворюється, захищає деревину від «висолювання» під час коливання вологості в оточуючому середовищі. 

 

Характеристика суміші

Суміш просочувальна складається із антипірена (три компоненти) та антисептика.

Антипірен:

Компонент №1 (сухий) - 20 %
Компонент №2 (сухий) - 10 %
Компонент №3 (рідкий)- 1 %
Розчинник – вода 69 %

Обробка 

1 кг. суміші достатньо для обробки 4-5 м² деревини.

Розхід антипірена – 0,6 л. \ 1 м², антисептика – 0,2 л.\ 1 м².

Знаряддя для нанесення – щітка, валик, агрегати для розпилення.

Середній термін вогнезахисної ефективності:

ДСА 1 – 2 роки, ДСА 2 – 3 роки.В залежності від умов експлуатації термін може бути більшим.

Після просочування не змінює колір і текстуру.

 

Схематичне зображення

  1. Бактерицидна полімерна плівка;
  2. Шар деревини (2,3мм.) який просочений антипіреном;
  3. Незахищене дерево.