Україна, 79024, Львівська область, м.Львів, вул.Промислова, 60. тел.(032) 242-62-95

Новини

21.04.2018

ЦБ Флоріан Львів вчить користуватись порошковими вогнегасниками

Заправка вуглексилотних та порошкових вогнегасників. Центр безпеки Флоріан...

17.08.2017

Флоріан Львів. Заправка вогнегасників

Заправка вогнегасників ЦБ Флоріан Львів. Послуги по заправці та перезаправці...

02.08.2017

Центр безпеки Флоріан Львів. Заправка вуглекислотою

Центр безпеки Флоріан Львів. Заправка вогнегасників вуглекислотою. ЦБ...

Доставка, діагностика та перезарядка вогнегасників

Ліцензія серія АЕ № 291858 видана 5 серпня 2014 Державним департаментом пожежної безпеки МНС України.

Святий Флоріан -

католицький святий, покровитель пожежників.  Із Святим Флоріаном пов'язано кілька чудес,  у тому числі гасіння грандіозної пожежі лише одним кухлем води.
День вшанування пам'яті святого — 4 травня.

Продаж протипожежного обладнання. Флоріан Львів

Рукави та стволи пожежні

Рукав пожежний d51 мм

Рукав пожежний напірний діаметром 51 мм використовується в пожежних кранах і переносних мотопомпах з метою подачі води і піноутворювача на відстань під тиском. Робочий тиск 1,0 МПа. Довжина - 20 м, внутрішній діаметр - 51 мм.

Рукав пожежний d66 мм

Рукав пожежний напірний діаметром 66 мм використовується в пожежних кранах і переносних мотопомпах з метою подачі води і піноутворювача на відстань під тиском. Робочий тиск 1,0 МПа. Довжина - 20 м, внутрішній діаметр - 66 мм.

Рукав пожежний d51 мм з гайкою ГР50 та стволом РС 50.01

Рукав пожежний напірний діаметром 51 мм в комплекті зі з’єднувальною  гайкою ГР50 з однієї сторони і ручним стволом РС 50.01 з іншої сторони. Використовується в пожежних кранах і переносних мотопомпах з метою подачі води і піноутворювача на відстань під тиском. Робочий тиск 1,0 МПа. Довжина - 20 м, внутрішній діаметр - 51 мм.

Рукав пожежний d66 мм з гайкою ГР70 та стволом РС 70.01

Рукав пожежний напірний діаметром 66 мм в комплекті зі з’єднувальною  гайкою ГР70 з однієї сторони і ручним стволом РС 70.01 з іншої сторони. Використовується в пожежних кранах і переносних мотопомпах з метою подачі води і піноутворювача на відстань під тиском. Робочий тиск 1,0 МПа. Довжина - 20 м, внутрішній діаметр - 66 мм.

Рукав пожежний d51 мм в комплекті з гайками ГР50

Рукав пожежний напірний діаметром 51 мм в комплекті зі з’єднувальними гайками  ГР50, що використовується в пожежних кранах переносних мотопомпах з метою подачі води і піноутворювача на відстань під тиском. Робочий тиск 1,0 МПа. Довжина згортання - 20 м.

Рукав пожежний d66 мм в комплекті з гайками ГР70

Рукав пожежний напірний діаметром 66 мм в комплекті зі з’єднувальними гайками  ГР70, що використовується  з метою подачі води і піноутворювача на відстань під тиском. Робочий тиск 1,0 МПа. Довжина згортання - 20 м.

Рукав пожежний d77 мм в комплекті з гайками ГР80

Рукав пожежний напірний діаметром 77 мм в комплекті зі з’єднувальними гайками  ГР80, що використовується  з метою подачі води і піноутворювача на відстань під тиском. Робочий тиск 1,0 МПа. Довжина згортання - 20 м.

Рукав пожежний d51 мм з гайками ГР50 та стволом РС 50

Рукав пожежний напірний діаметром 51 мм в комплекті зі з’єднувальними гайками ГР50 та стволом РС50. Використовується в пожежних кранах та переносних мотопомпах для подачі води і піноутворювача на відстані під тиском. Робочий тиск  1 МПа, довжина згортання – 20 м.

Рукав пожежний d66 мм з гайками ГР70 та стволом РС 70

Рукав пожежний напірний діаметром 66 мм в комплекті зі з’єднувальними гайками ГР70 та стволом РС 70. Використовується в пожежних кранах та переносних мотопомпах для подачі води і піноутворювача на відстані під тиском. Робочий тиск  1 МПа, довжина згортання – 20 м.

Ствол пожежний ручний РС-50

Пожежний ручний ствол РС-50 призначений для створення напрямку суцільного потоку води для гасіння вогню. Він виготовляється для регіонів з помірним, холодним в теплим кліматом. Входить в комплект пожежних автомобілів, мобільних внутрішніх пожежних кранів та рукавів.

Технічні характеристики:

  1. розхід води (при робочому тиску 0,4 МПа) – 3,6 л/с;
  2. відстань водяного потоку – не менше 30 метрів;
  3. умовний прохід з’єднувальної головки – 50;
  4. діаметр вихідного отвору насадки – 12 мм;
  5. довжина стволу – 265 мм.

Ствол пожежний ручний РС-50.01

Пожежний ручний ствол РС-50.01 для внутрішніх пожежних кранів призначений для постійного кріплення на кінці пожежної рукавної лінії та слугує для формування і направлення суцільного потоку води на об’єкт загоряння. Стволи застосовуються в комплектації внутрішніх пожежних кранів (ПК), що встановлюються у житлових загальних, адміністративних, виробничих приміщеннях, а також для інших засобів протипожежного захисту.

Ствол пожежний ручний РС-70

Пожежний ручний ствол РС-70 призначений для створення напрямку суцільного потоку води для гасіння вогню. Він виготовляється для регіонів з помірним, холодним в теплим кліматом. Входить в комплект пожежних автомобілів, мобільних внутрішніх пожежних кранів та рукавів.

Технічні характеристики:

  1. розхід води (при робочому тиску 0,4 МПа) – 7,4 л/с;
  2. відстань водяного потоку – не менше 32 метрів;
  3. умовний прохід з’єднувальної головки – 70;
  4. діаметр вихідного отвору насадки – 19 мм;
  5. довжина стволу –450 мм.

Ствол пожежний ручний РС-70.01

Пожежний ручний ствол РС-70.01 для внутрішніх пожежних кранів призначений для постійного кріплення на кінці пожежної рукавної лінії та слугує для формування і направлення суцільного потоку води на об’єкт загоряння. Стволи застосовуються в комплектації внутрішніх пожежних кранів (ПК), що встановлюються у житлових загальних, адміністративних, виробничих приміщеннях, а також для інших засобів протипожежного захисту. Виготовляються для регіонів з помірним і тропічним кліматом.

Ствол пожежний ручний СРК-50

Ствол пожежний ручний призначений для формування направленого суцільного водяного потоку, а також для його перекриття.

Ствол пожежний ручний РСП-50

Ствол пожежний ручний призначений для формування направленого суцільного або розпиленого водяного потоку, а також для його перекриття.

Ствол пожежний ручний РСП-70

Ствол пожежний ручний призначений для формування направленого суцільного або розпиленого водяного потоку, а також для його перекриття.

Ствол пожежний ручний РСКЗ-70

Ствол пожежний ручний призначений для утворення захисної водяної завіси, яка захищає ствольника від теплої радіації, а також для формування і направлення суцільного або розпиленого водяного потоку та його перекриття.

Ствол пожежний ручний СРП-50А

Ствол ручний пожежний СРП-50А призначений для формування напрямку прямого компактного або розпиленого водяного потоку, а також для його перекриття. Кут факелу розпилу від прямого компактного струменю до захисної завіси регулюється шляхом повороту насадки.