Україна, 79024, Львівська область, м.Львів, вул.Промислова, 60. тел.(032) 242-62-95

Новини

21.04.2018

ЦБ Флоріан Львів вчить користуватись порошковими вогнегасниками

Заправка вуглексилотних та порошкових вогнегасників. Центр безпеки Флоріан...

17.08.2017

Флоріан Львів. Заправка вогнегасників

Заправка вогнегасників ЦБ Флоріан Львів. Послуги по заправці та перезаправці...

02.08.2017

Центр безпеки Флоріан Львів. Заправка вуглекислотою

Центр безпеки Флоріан Львів. Заправка вогнегасників вуглекислотою. ЦБ...

Доставка, діагностика та перезарядка вогнегасників

Ліцензія серія АЕ № 291858 видана 5 серпня 2014 Державним департаментом пожежної безпеки МНС України.

Святий Флоріан -

католицький святий, покровитель пожежників.  Із Святим Флоріаном пов'язано кілька чудес,  у тому числі гасіння грандіозної пожежі лише одним кухлем води.
День вшанування пам'яті святого — 4 травня.

Продаж протипожежного обладнання. Флоріан Львів

Вогнегасники порошкові

Вогнегасник порошковий ВП-1

Порошковий вогнегасник з масою заряду 1 кг, призначений для гасіння загоряння твердих, рідких і газоутворюючих речовин (класу А,В,С), а також можливе їх застосування для гасіння електроустановок з напругою до 1000 В. Цими порошковими вогнегасниками рекомендовано облаштовувати легкові та вантажні автомобілі, сільгосптехніку,протипожежні щити,  хімічні об’єкти, в гаражі, майстерні, офіси, квартири, господарські приміщення. Не рекомендовано використовувати порошкові вогнегасники для гасіння  обладнання, яке може пошкодитись через попадання порошку (ЕОМ, електронне обладнання,електромашини колекторного типу тощо).

Вогнегасник порошковий ВП-2

Цей вогнегасник з масою заряду 2 кг ідеальний для використання у легкових автомобілях. Порошковий вогнегасник з масою заряду 1 кг призначений для гасіння загоряння твердих, рідких і газоутворюючих речовин (класу А,В,С), а також можливе їх застосування для гасіння електроустановок з напругою до 1000 В. Цими порошковими вогнегасниками рекомендовано облаштовувати легкові та вантажні автомобілі, сільгосптехніку,протипожежні щити,  хімічні об’єкти, в гаражі, майстерні, офіси, квартири, господарські приміщення. Не рекомендовано використовувати порошкові вогнегасники для гасіння  обладнання, яке може пошкодитись через попадання порошку (ЕОМ, електронне обладнання,електромашини колекторного типу тощо).

Вогнегасник порошковий ВП-5

Порошковий вогнегасник з масою заряду 5 кг призначений для гасіння загоряння твердих, рідких і газоутворюючих речовин (класу А,В,С), а також можливе їх застосування для гасіння електроустановок з напругою до 1000 В. Цими порошковими вогнегасниками рекомендовано облаштовувати легкові та вантажні автомобілі, сільгосптехніку,протипожежні щити,  хімічні об’єкти, в гаражі, майстерні, офіси, квартири, господарські приміщення. Не рекомендовано використовувати порошкові вогнегасники для гасіння  обладнання, яке може пошкодитись через попадання порошку (ЕОМ, електронне обладнання,електромашини колекторного типу тощо).

Вогнегасник порошковий ВП-6

Порошковий вогнегасник з масою заряду 6 кг призначений для гасіння загоряння твердих, рідких і газоутворюючих речовин (класу А,В,С), а також можливе їх застосування для гасіння електроустановок з напругою до 1000 В. Цими порошковими вогнегасниками рекомендовано облаштовувати легкові та вантажні автомобілі, сільгосптехніку,протипожежні щити,  хімічні об’єкти, в гаражі, майстерні, офіси, квартири, господарські приміщення. Не рекомендовано використовувати порошкові вогнегасники для гасіння  обладнання, яке може пошкодитись через попадання порошку (ЕОМ, електронне обладнання,електромашини колекторного типу тощо).

Вогнегасник порошковий ВП-9

Найбільший серед переносних порошкових вогнегасників з масою заряду 9 кг. Призначений для гасіння загоряння твердих і газоутворюючих речовин (класу А,В,С), а також можливе їх застосування для гасіння електроустановок з напругою до 1000 В. Цими порошковими вогнегасниками рекомендовано облаштовувати легкові та вантажні автомобілі, сільгосптехніку,протипожежні щити,  хімічні об’єкти, в гаражі, майстерні, офіси, квартири, господарські приміщення. Не рекомендовано використовувати порошкові вогнегасники для гасіння  обладнання, яке може пошкодитись через попадання порошку (ЕОМ, електронне обладнання, електромашини колекторного типу тощо).

Вогнегасник порошковий ВП-50

Вогнегасник стаціонарний  порошковий з масою заряду 50 кг,  призначений для гасіння загоряння твердих, рідких і газоутворюючих речовин (класу А,В,С), а також можливе його застосування для гасіння електроустановок з напругою до 1000 В. Використовується на АЗС, нафто - та бензиносховищах і інших місцях з підвищеним ризиком загоряння.

Вогнегасник порошковий ВП-100

Вогнегасник стаціонарний  порошковий з масою заряду 100 кг,  призначений для гасіння загоряння твердих, рідких і газоутворюючих речовин (класу А,В,С), а також можливе його застосування для гасіння електроустановок з напругою до 1000 В. Використовується на АЗС, нафто - та бензиносховищах і інших місцях з підвищеним ризиком загоряння.