Україна, 79024, Львівська область, м.Львів, вул.Промислова, 60. тел.(032) 242-62-95

Новини

21.04.2018

ЦБ Флоріан Львів вчить користуватись порошковими вогнегасниками

Заправка вуглексилотних та порошкових вогнегасників. Центр безпеки Флоріан...

17.08.2017

Флоріан Львів. Заправка вогнегасників

Заправка вогнегасників ЦБ Флоріан Львів. Послуги по заправці та перезаправці...

02.08.2017

Центр безпеки Флоріан Львів. Заправка вуглекислотою

Центр безпеки Флоріан Львів. Заправка вогнегасників вуглекислотою. ЦБ...

Доставка, діагностика та перезарядка вогнегасників

Ліцензія серія АЕ № 291858 видана 5 серпня 2014 Державним департаментом пожежної безпеки МНС України.

Святий Флоріан -

католицький святий, покровитель пожежників.  Із Святим Флоріаном пов'язано кілька чудес,  у тому числі гасіння грандіозної пожежі лише одним кухлем води.
День вшанування пам'яті святого — 4 травня.

Продаж протипожежного обладнання. Флоріан Львів

Вогнегасники вуглекислотні

Вогнегасник вуглекислотний ВВК-1,4 (ОУ-2)

Вогнегасник СО2 (вуглекислотний) переносний, вміст балона 2 літра (1,4 кг), призначений для гасіння різних речовин, горіння яких неможливе без доступу повітря, загоряння на електрозалізничному транспорті,електрообладнання, що знаходиться під напругою, в музеях, картинних галереях та архівах, широко розповсюджені в офісних приміщеннях за  наявності оргтехніки, а також в жилих квартирах. Перевага вуглекислотних вогнегасників полягає у відсутності слідів гасіння, бруду тощо. Вогнегасники повинні  використовуватись  в умовах помірного клімату в діапазоні температур повітря від -40 °С до + 50С°, без попадання прямих сонячних променів.

Вогнегасник вуглекислотний ВВК-2 (ОУ-3)

Вогнегасник СО2 (вуглекислотний) переносний, вміст балона3 літра (2 кг), призначений для гасіння різних речовин, горіння яких неможливе без доступу повітря, загоряння на електрозалізничному транспорті,електрообладнання, що знаходиться під напругою, в музеях, картинних галереях та архівах, широко розповсюджені в офісних приміщеннях за  наявності оргтехніки, а також в жилих квартирах. Перевага вуглекислотних вогнегасників полягає у відсутності слідів гасіння, бруду тощо. Вогнегасники повинні  використовуватись  в умовах помірного клімату в діапазоні температур повітря від -40 °С до + 50С°, без попадання прямих сонячних променів

Вогнегасник вуглекислотний ВВК-3,5 (ОУ-5)

Вогнегасник СО2 (вуглекислотний) переносний, вміст балона 5 літрів (3,5 кг), призначений для гасіння різних речовин, горіння яких неможливе без доступу повітря, загоряння на електрозалізничному транспорті,електрообладнання, що знаходиться під напругою, в музеях, картинних галереях та архівах, широко розповсюджені в офісних приміщеннях за  наявності оргтехніки, а також в жилих квартирах. Перевага вуглекислотних вогнегасників полягає у відсутності слідів гасіння, бруду тощо. Вогнегасники повинні  використовуватись  в умовах помірного клімату в діапазоні температур повітря від -40 °С до + 50С°, без попадання прямих сонячних променів.

Вогнегасник вуглекислотний ВВК-3,5 (ОУ-5)

Вогнегасник СО2 (вуглекислотний) переносний в комплекті з рукавом, вміст балона 5 літрів (3,5 кг), призначений для гасіння різних речовин, горіння яких неможливе без доступу повітря, загоряння на електрозалізничному транспорті,електрообладнання, що знаходиться під напругою, в музеях, картинних галереях та архівах, широко розповсюджені в офісних приміщеннях за  наявності оргтехніки, а також в жилих квартирах. Перевага вуглекислотних вогнегасників полягає у відсутності слідів гасіння, бруду тощо. Вогнегасники повинні  використовуватись  в умовах помірного клімату в діапазоні температур повітря від -40 °С до + 50С°, без попадання прямих сонячних променів.

Вогнегасник вуглекислотний ВВК-18 (ОУ-25)

Вогнегасник ВВК-25  (вуглекислотний) стаціонарний, вміст балона 25 літрів, призначений для гасіння різних речовин, горіння яких неможливе без доступу повітря, загоряння на електрозалізничному транспорті,електрообладнання, що знаходиться під напругою не більше 10000 В, в музеях, картинних галереях та архівах тощо.

Вогнегасник вуглекислотний ВВК-28 (ОУ-40)

Вогнегасник ВВК-40 вуглекислотний стаціонарний з вмістом балона 40 літрів, призначений для гасіння різних речовин, загоряння яких не може відбуватись без доступу повітря, загоряння на електрозалізничному транспорті, електрообладнання, що знаходиться під напругою не більше ніж 1000В, в музеях, картинних галереях та архівах тощо.

Вогнегасник вуглекислотний ВВК-56 (ОУ-80)

Вогнегасник ВВК-80 вуглекислотний стаціонарний з вмістом балонів  по 40 літрів, призначений для гасіння різних речовин, загоряння яких не може відбуватись без доступу повітря, загоряння на електрозалізничному транспорті, електрообладнання, що знаходиться під напругою не більше ніж 1000В, в музеях, картинних галереях та архівах тощо.