Україна, 79024, Львівська область, м.Львів, вул.Промислова, 60. тел.(032) 242-62-95

Новини

21.04.2018

ЦБ Флоріан Львів вчить користуватись порошковими вогнегасниками

Заправка вуглексилотних та порошкових вогнегасників. Центр безпеки Флоріан...

17.08.2017

Флоріан Львів. Заправка вогнегасників

Заправка вогнегасників ЦБ Флоріан Львів. Послуги по заправці та перезаправці...

02.08.2017

Центр безпеки Флоріан Львів. Заправка вуглекислотою

Центр безпеки Флоріан Львів. Заправка вогнегасників вуглекислотою. ЦБ...

Доставка, діагностика та перезарядка вогнегасників

Ліцензія серія АЕ № 291858 видана 5 серпня 2014 Державним департаментом пожежної безпеки МНС України.

Святий Флоріан -

католицький святий, покровитель пожежників.  Із Святим Флоріаном пов'язано кілька чудес,  у тому числі гасіння грандіозної пожежі лише одним кухлем води.
День вшанування пам'яті святого — 4 травня.

Технічна діагностика та перезарядка вогнегасників

Ремонт та заміна комплектуючих до вогнегасників

Ремонт вогнегасника – це заміна непрацюючих вузлів вогнегасника на нові, або відновлення працездатності окремих вузлів вогнегасника – без їх заміни. Особливу увагу слід зазначити необхідності заміни гумових прокладок і ущільнень,  адже з часом будь-які такі запчастини – втрачають свої властивості.  
Стадія технічного обслуговування вогнегасника, мета якої - замінити пошкоджені і (або) зношені деталі та непридатні складові вогнегасника.
                                                       
Фарбування вогнегасника – проводиться у випадках виявлення іржі на корпусі вогнегасника, подряпин, будь – яких виявлень пошкоджень цілісного фарбованого покриття вогнегасника.

Списання вогнегасника проводиться у разі неможливості приведення вогнегасника на відповідність нормам ДСТУ 3675-98 Пожежна техніка. Вогнегасники переносні. Загальні технічні вимоги та методи випробувань і ДСТУ 3734-98 (ГОСТ 30612-99) Пожежна техніка. Вогнегасники пересувні. Загальні технічні вимоги. Також вогнегасник підлягає списанню у разі розриву або деформації при проходженні гідравлічного  випробування корпусу вогнегасника.

Старі вогнегасники, що не мають сертифікату якості, підлягають списанню.

Заміна манометра

Манометр призначений для візуального визначення наявності тиску у вогнегаснику. Положення стрілки манометрів тиску закачаних вогнегасників  повинне знаходитись в межах робочого діапазону (в зеленому секторі шкали манометра). Знаходження стрілки манометра в червоному секторі вказує на недостатність тиску в корпусі вогнегасника

Заміна ЗПП (запірно – пусковий пристрій) до порошкового вогнегасника

Запірно – пусковий до порошкових вогнегасників встановлюються на балон порошкового вогнегасника ВП-1- ВП-9 і призначений для приведення вогнегасника в дію (розпилення вогнегасного порошку).

Заміна ЗПП (запірно – пусковий пристрій) до вуглекислотного вогнегасника

Запірно – пусковий до вуглекислотних вогнегасників встановлюються на балон вуглекислотного вогнегасника об’ємом від 2 до 7 літрів і призначений для приведення вогнегасника в дію (розпилення вогнегасної речовини).

Заміна шланга

Шланг до порошкового вогнегасника (12 мм, 14мм, 16мм) від 5 до 9 призначений для подачі вогнегасної речовини під тиском в осередок загоряння.

Заміна трубки сифонної

Сифонна трубка прикріпляється до запірно – пускового пристрою і призначена для поступлення до нього  вогнегасної речовини всередині корпусу вогнегасника.

Заміна раструба до вуглекислотного вогнегасника

Раструб до вуглекислотного вогнегасника в комплекті з перехідником, що призначений для формування подачі струменю вогнегасної речовини.

Заміна коліс до вуглекислотного вогнегасника ВВК-18, ВВК-56

Сифонна трубка прикріпляється до запірно – пускового пристрою і призначена для поступлення до нього  вогнегасної речовини всередині корпусу вогнегасника.